O Serwisie Rekinet.pl

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Patryk Doering i jestem właścicielem tego serwisu.

Internetem zajmuję się od 2004 roku, a od roku 2007 jestem związany z siecią zawodowo. Kilka lat temu postanowiłem poznać trudy prowadzenia własnej firmy w tej branży. Przez ten czas stworzyłem dziesiątki mniejszych lub większych serwisów WWW. Pracowałem jako webmaster, programista, pozycjoner, copywriter próbowałem działalności jako wolny strzelec, świadczyłem usługi w roli podwykonawcy. Czasem pracowałem sam, częściej jednak w kooperacji z grafikami i programistami. Zdobyte doświadczenie i kontakty z dobrymi fachowcami chciałbym teraz zaoferować Tobie i wszystkim klientom serwisu Rekinet.pl.

Dlaczego powstał Rekinet.pl?

Serwis Rekinet.pl jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby wielu firm i osób prywatnych. Podmiotów zdających sobie sprawę z potencjału jaki tkwi w globalnej sieci. Jest dla Ciebie i Twojej firmy, dla każdego kto wie, że w dzisiejszych czasach obecność w internecie to nie ekstrawagancja a zdroworozsądkowa konieczność.

Jeśli chcesz zaistnieć w internecie, nie musisz znać się na wszystkich zawiłościach technicznych wdrożenia serwisu WWW, obsługi serwerów czy ich odpowiedniej konfiguracji. Nie musisz studiować marketingu internetowego by wypromować swoją markę online. Jeśli jesteś ekspertem, fachowcem, specjalistą, pisząc krótko - jeśli znasz się na swojej robocie, to masz w ręku najlepszy klucz do osiągnięcia sukcesu w świecie wirtualnym. Rekinet.pl jest wszystkim czego potrzebujesz by móc tym kluczem otworzyć sobie drzwi tego świata, by móc zaistnieć w internecie.

Poznaj spektrum naszych możliwości! Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Usługi Rekinet.pl to kompleksowa oferta, która pozwala efektywnie wykorzystać możliwości jakie otwiera Internet.